Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 8

24 Wrz

Zmarł Profesor Marian Mijał

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Mariana Mijała.
14 Wrz

Zmarł Profesor Mieczysław Kucharski

Profesor Mieczysław Kucharski był związany z naszą uczelnią od 1969 r. Pełnił funkcje prorektora ds. nauki i współpracy z gospodarką narodową PRz oraz przez 19 lat dziekana Wydziału Chemicznego.

04 Wrz

Zmarł prof. dr hab. inż. Włodzimierz Sergeevich Brusow

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. inż. Włodzimierza Sergeevicha Brusowa.
05 Maj

Zmarł prof. dr hab. inż. Adam Reichhart

Msza żałobna odbędzie się w Kościele Garnizonowym 7 maja (czwartek) o godzinie 11:00, a następnie uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Pobitno w Rzeszowie.

24 Lut

Zmarł Andrzej Kozik

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 25 lutego br. (wtorek) o godz. 12:30 w Budziwoju w Kościele Parafialnym przy ul. Kazimierza Guzego 6.
05 Lut

Zmarła Danuta Woźniacka

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 7 lutego br. o godz. 10:30 na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.

27 Sty

Zmarł dr hab. inż. Krzysztof Kubiak

Rodzinie Zmarłego wyrazy najgłębszego i szczerego współczucia składają Rektor, Senat, Rada Uczelni oraz społeczność akademicka Politechniki Rzeszowskiej.
27 Sty

Zmarł mgr inż. Franciszek Kosiorowski