Podstrona: Nocne Spotkania z Reklamą po raz 18. na Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nocne Spotkania z Reklamą po raz 18. na Politechnice Rzeszowskiej

2018-12-08
kategoria: Nauka
Nocne Spotkania z Reklamą po raz 18. na Politechnice Rzeszowskiej

Zapraszamy na pokaz najlepszych reklam z całego świata, który odbędzie się w najbliższy wtorek 11 grudnia o godz. 20:00  na Politechnice Rzeszowskiej w salach: V-1, V-2 i S-1. Organizatorem XVIII edycji Nocnego Spotkania z Reklamą  jest przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej "Brief". Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie możliwość wygrania atrakcyjnych nagród podczas pokazu reklamowego.

Celem spotkań jest pokazanie społeczeństwu świata reklam z różnych kategorii (m.in. reklama społecznie zaangażowana, humor w reklamie, dziecko w reklamie, czy reklama viralowa). Odbiorcy mogą uzyskać nowe spojrzenie na reklamy, które emitowane są tak często w telewizji.

Wydarzenie cieszy się nie słabnącym zainteresowaniem wśród studentów, pracowników uczelni oraz mieszkańców Rzeszowa i okolic. Jest to największa tego typu impreza marketingowa na skalę ogólnopolską, która odbija się szerokim echem w prasie specjalistycznej i mediach.

Relację na żywo będzie można śledzić na YouTube pod linkiem: