Podstrona: [PREZENTACJA] Ucz się programowania od najlepszych / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[PREZENTACJA] Ucz się programowania od najlepszych

2017-10-05
[PREZENTACJA] Ucz się programowania od najlepszych

Politechnika Rzeszowska to nie tylko wysokiej jakości studia i badania naukowe, ale też szeroka współpraca z biznesem.

W najbliższą środę 11 października br. na Politechnice Rzeszowskiej już po raz drugi ruszy cykl wykładów i warsztatów SharpDev, dotyczących głównie platformy .NET i języka programowania C#.

- Zapraszamy studentów zainteresowanych tym konkretnym językiem programowania. Osoby wyróżniające się podczas warsztatów będą miały szansę na praktyki w naszej firmie  zachęca Sylwester Zimon, pracownik PGS Software S.A.

Na wykładach doświadczeni programiści będą poruszali również inne zagadnienia, jak choćby testowanie oprogramowania.

Partnerem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Informatyków „KOD” Sekcja SharpDev.

Warsztaty potrwają do końca roku, po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.

Ponadto zapraszamy do obejrzenia prezentacji.